«Людське обличчя» децентралізації або шанс бути почутими

01.02.17, 14:00

В процесі демократичної трансформації України одним із важливих аспектів є рух в напрямку децентралізації. Велике значення в тому, щоб цей процес мав «людське обличчя», оскільки багато реформ ініціюються елітами, але не знаходять розуміння у простих громадян.

Саме тому, з 1 лютого 2017 по 31 січня 2018 року Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) буде реалізовувати проект «Інформаційна підтримка реформування місцевого самоврядування»*, який передбачає навчання громадських активістів, консультації, інформування їх щодо здійснення реформи.

Проект має інформаційний, навчальний та дослідницький компоненти, що дозволять громадським активістам бути почутими під час цієї важливої реформи. Слідкуйте за анонсами та релізами подій щодо діяльності ІСКМ в рамках проекту на наших веб-ресурсах: http://www.lac.org.ua/, http://www.lacenter.org.ua/, а також у мережі Фейсбук http://www.lac.org.ua/, https://www.facebook.com/groups/adm.iscm/Ошибка! Недопустимый объект гиперссылки.

Цей проект реалізується за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid) в рамках проекту ІЕД і Європравди "Просування реформ в регіони" (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms)Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!