Інтернат у Веселому Куті отримав дарунок від спонсорів
ПриватБанк допоміг Веселокутському психоневрологічному інтернату, що у с.Веселий Кут Новоукраїнського району, зробити ремонт у варильному цеху їдальні, оплативши ремонтні роботи будівельної компанії.
“Ми щиро вдячні за допомогу ПриватБанку, - розповідає Едуард Бабенко, директор Веселокутського психоневрологічного диспансеру. - Уявіть собі, майже 40 років у варильному цеху не було проведено жодних ремонтних робіт. Звичайно, ми намагалися робити усе від нас залежне аби санітарні умови відповідали вимогам, але ж час бере своє”.
“Наші підопічні мають різні діагнози психоневрологічного характеру, - продовжує Едуард Георгійович. - Хвороби різного характеру та ступені тяжкості, вроджені та набуті. Вікова категорія хворих від 18 до 88 років. Але всім, незалежно від віку чи смакових переваг, приємно насолоджуватись стравами, приготовленими нашими поварами з гарним настроєм у новесенькому цеху”.
Всеукраїнський благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!”, створений у серпні 2011 року за ініціативи ПриватБанку, дає можливість клієнтам банку долучитись до різних благодійних проектів. Місія фонду “Допомагати просто!” – надання простого доступу до благодійності кожному громадянину країни, підвищення рівня освіти та сприяння соціально-економічному розвитку. Всі банківські операції в рамках благодійних програм здійснюються без комісій.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?