Дев'ять машин відбуксирували рятувальник за минулу добу
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006901/images/main/in-text-IMG_20170112_142114.jpg)
За минулу добу 12-13 січня фахівці Служби порятунку Кіровоградської області 9 разів виїжджали для надання допомоги водіям автомобілів, які потрапили на ускладнені ділянки дороги.
За минулу добу 12-13 січня фахівці Служби порятунку Кіровоградської області 9 разів виїжджали для надання допомоги водіям автомобілів, які потрапили на ускладнені ділянки дороги.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?