Пристебни життя – це твоя безпека!
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006708/images/main/in-text-15129431_1015210691921967_2824875713296399345_o.jpg)
У рамках Тижня безпеки дорожнього руху, який проводиться з 14 по 21 листопада, Патрульна поліція Кропивницького запускає флешмоб у соцмережах під назвою «Пристебни життя – це твоя безпека!», йдеться на офіційній сторінці Патрульної поліції міста.
Під час флешмобу, який триватиме до 20 листопада громадяни фотографуються за кермом, пристебнуті ременем безпеки, потім розміщують свої фотографії у соцмережах та передають цю ініціативу іншим.
Таким чином, ми вкотре нагадаємо одне одному, що пристібатись ременем – це не забаганка поліцейських, а реальна безпека під час руху. Людина, пристебнута ременем, може вберегти своє життя в разі надзвичайної ситуації чи ДТП.
Мета даного соціального заходу, вкотре нагадати всім, хто пересувається автомобільним транспортом, що використовувати паски – це не забаганка поліцейських, а реальна потреба під час руху. Також охоронці порядку закликають подбати про безпеку дітей-пасажирів, яких до 12 років слід перевозити у спеціальних автокріслах. Дані заходи знижують рівень травмування людини під час дорожньо-транспортної пригоди.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006708/images/27134/in-text-15129088_1015210775255292_3507415103049602159_o.jpg)
Найцікавіші фотографії з найкращими підписами ми розмістимо на офіційній сторінці Патрульної поліції Кропивницького.
Отож – викладайте Ваші фотографії з пропагандою використання ременя безпеки під час руху в автомобілі та залучайте до флешмобу Ваших близьких та знайомих!
Рдеакція сайту "Тусовка" із задоволенням долучається до ініціативи і вже пішла робити фото!
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?