"Сила життя" для молоді
28.10.16, 14:00
У Кіровоградському ліцеї сфери послуг відбулась презентація книги "Сила життя". Це книга про "Дванадцять історій героїв, дванадцять незламних доль, дванадцять незвіданих шляхів.." бійців Кіровоградщини.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006638/images/26866/in-text-IMG_8501.jpg)
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006638/images/26867/in-text-IMG_8524.jpg)
Ліцеїстам розповідали про те, як з'явилась ідея, про героїв оповідань та натхнення на боротьбу.
Молодь не залишилась пасивними слухачами, адже в учнівському колективі чимало талановитих дівчат та хлопців, а тема патріотизма є не останньою у їх творчості.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?