Внутрішній туризм: де і як відпочивають українці

07.10.16, 12:00

Традиційними напрямками для внутрішнього туризму в Україні вважаються узбережжя Чорного і Азовського морів, Карпати, Закарпаття та Шацькі озера. Ці місця українці найчастіше відвідують для тривалого відпочинку, тоді як серед турів вихідного дня і коротких екскурсій популярні Київ і Черкаська область. Такі дані наводить служба аналітичних досліджень квиткового сервісу Karabas.com, відстеживши найпопулярніші екскурсійні напрямки всередині країни.

Близько 80% всіх екскурсій по Україні припадає на столицю. У Києві відпочиваючі найчастіше відвідують Андріївський узвіз і його визначні пам'ятки, катаються по Дніпру на пароплавах і їздять в Пущу-Водицю на екскурсійному трамваї. Крім того, великим попитом користуються «екстремальні» екскурсії: відвідування «божевільні», походи по штольнях, а також різноманітні «містика і таємниці». За даними Karabas.com пам'ятки Київської області їздить оглядати кожен десятий турист.

Найпопулярнішими напрямками в столичному регіоні є поїздки на приватну бананову ферму, в Клавдієво-Тарасове на фабрику ялинкових іграшок та Ясногородку на страусину ферму. Крім того, туристи люблять дендропарк «Олександрія» в Білій Церкві, ландшафтний парк в Буках, Богуслав, Переяслав-Хмельницький і, звичайно ж, не обходиться без відвідування Чорнобиля. Інші 10% туристичних напрямків ділять між собою решта областей України. Найчастіше українці купують одно- і дводенні тури на Черкашину (парк «Софіївка» в Умані, Буцький каньйон, Корсунь-Шевченківський, Холодний Яр, Чигирин тощо) і до Львова (підземелля Львова і екскурсії для закоханих).

Крім того популярністю користуються Радомишль і Бердичів Житомирської області, Прилуки та Ніжин Чернігівської області, екскурсії на Хортицю (Запоріжжя), підйоми на Говерлу і прогулянки по скелях Довбуша, а також поїздки в Сорочинці і «Гоголівської Полтавщиною».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!