Аналіз цін у супермаркетах міста: PriceKr

05.08.16, 12:00

Вже понад два тижні працюють у нашому місті активісти громадської кампанії "Незалежний огляд цін на товари у супермаркетах міста Кропивницький". Коротка назва проекту - PriceKr. Вони створили сторінку у Facebook та щодня публікують інфографіку із порявняльним аналізом на продукти, напої, побутову хімію.

PriceKr (від англ. "price" - ціна, "kr" - перші дві букви назви міста Кропивницький) це громадська кампанія, яка спрямована на аналіз загального рівня цін на товари (продукти, напої, побутову хімію) у різних супермаркетах міста Кропивницький. Також увага авторів проекту буде приділятися аналізу на окремі, соціально значущі товари.

Крім того, на сторінці публікуються результати досліджень роботи супермаркетів на території міста, цікаві спостереження відвідувачів, корисна інформація для споживачів.
Комментарии

Анна Козак 9 августа 2016 10:04
0
Я бы предложила мониторить цены не на один какой-то товар, а на потребительскую корзину. Определенный набор продуктов. Т.к. покупателю должно быть выгодно ехать в тот или иной супермаркет ради пакета продуктов, а не ради одной шоколадки...
Ответить
Вікторія Талашкевич10 августа 2016 08:46
0
Аня, а что входит в вашу потребительскую корзину? В мою, например, сыр, рыба и молоко. А у моей подруги - мясо, овощи и шоколадка. А у соседа - пиво, чипсы и туалетная бумага. Поэтому, пожалуйста, формируйте свою корзину - на основе информации, которую дает страничка PriceKr. И, конечно, присоединяйтесь к мониторингу! Нам нужны волонтеры! :-)
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!