Маловисківське Ле-Бурже:Авіаційний фестиваль пройшов на "Ура"!

17.07.16, 10:00

Вчора, у суботу 16-го липня у Малій Висці пройшов авіаційний фестиваль, який вже охрестили "Маловисківське Ле-Бурже". Спочатку подивіться програму, в якій організатори розповідали, як готувалися:

Пройшло свято чудово! На фото, які опублікувала редактор газети "Кіровоградська Правда" Олена Данилишин (ми завантажили знімки із сторінки помічника начальника Льотної Академії Ольги Кушнір, яка у день шоу святкувала день народження - вітаємо!), видно, як класно пройшло шоу.

Також емоційний відгук про свято написала глядачка шоу Ольга Бичова - читайте далі її авторський текст, який опублікувала на Фейсбуці разом із фото Алла Лелека:

"...Небо завжди манило до себе людей. Хотілося відчути ризик польоту, його красу і величність. До того ж Кіровоградщина вже понад півстоліття готує кадри для авіації. А це і пілоти, і керівники спортивних аероклубів, і диспетчери, які відповідають за безпеку польоту. Відчути себе краплинкою в неосяжному повітрі мріяли і діти з інвалідністю. Щоправда, не завжди вони мали таку можливість. Адже здебільшого подорожують вони небагато, особливо ті, що на візках. Тож, коли дізналися про авіаційне шоу, яке так гучно рекламувалося в пресі, ініціювали поїздку до Малої Виски. Саме тут за ініціативи міського голови Малої Виски Юрія Гульдаса та професора, доктора технічних наук , начальника Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету Сергія Неділька відбувся авіафест.

Подбали про поїздку дітей з особливими потребами до Малої Виски керівники обласної громадської організації інвалідів «Народна академія творчості» (голова – Ельміра Небесна) та обласної благодійної організації (директор – Алла Лелека). Саме вони привезли до Малої Виски 75 дітей з інвалідністю та їх батьків. І це лише маленька краплинка їх організацій, адже знайти автобус на таку велику кількість місць просто неможливо. До речі, коли дізналися, що автобус яким мали їхати на свято зламався, то відсунувши усі справи мерщій кинулися шукати іншого. Адже сподівання дітей та їх мрії повинні збуватися. Допомогли давні друзі – священик, керівник молодіжного осередку недільної школи, Іван Верескун з Храму Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Для початку зазначу, що на аеродромі зібралися тисячі людей. Приїхали гості з багатьох міст, навколишніх районів, областей. Були і почесні гості з Норвегії, Одеси, Дніпра. Видовище захоплювало: парашутисти, показові виступи літаків, авіа тренажери та багато іншого. Всюди неможливо було встигнути і все охопити навіть зором. До того ж мучила спека. Втім, усі залишилися задоволені. І прощаючись, запевняли – враження незабутні!
Але напевно не було б цих вражень, якби не допомога спонсорів. Адже вивезти людей з інвалідністю, та ще й на візках дуже нелегко. Тож дякуємо Артему Стрижакову, голові громадської організації Кіровограда «Перспективи міста», Кіровоградькій міській та Маловисківській районній організаціям Аграрної партії, особисто заступнику Кіровоградської міського осередку Аграрної партії Миколі Сторожуку. До того ж представники Аграрної партії особисто провели дітей у дорогу, подарувавши їм на згадку повітряні кульки. Важливо, що дітей з особливими можливостями очікували і в Малій Висці, де створили для них умови: поставили стільці, зробили намети, забезпечили водою.

Щоправда, не вдалося здійснити усі мрії: наприклад, побувати в кабіні літака, а особливо піднятися у повітря. Причин для цього багато. Але діти з обмеженими можливостями впевнені, що обов’язково зможуть здійснити невеличку подорож ще раз, а можливо і піднятися у необмежене повітря. Адже мрії збуваються!..."
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!