Музей, який щороку приймає три тисячі відвідувачів, отримав звання народного

27.06.16, 14:00

Пожежно-технічна виставка-музей, яка діє у Кіровограді - на території, що належить Управлінню Державної служби з надзвичайних ситуацій, - днями отримала Свідоцтво про підтвердження звання «Народний музей».

«Музей-виставка пройшов перевірку у напрямках фондової, науково-освітньої, науково-дослідної роботи. – Йдеться у документі, що засвідчує статус закладу. – Члени атестаційної комісії підтвердили, що робота виконується на достатньому рівні. Рішенням колегії департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації №7 від 24.02.2016 музею підтверджено звання «народний»».

Вперше музей отримав звання народного у 2005 році, якраз у 10-у річницю відкриття. Варто зазначити, що створювався він для навчання населення правилам безпечної життєдіяльності та проведення профілактичної роботи серед різних категорій відвідувачів, популяризації професії рятувальника та та підвищення авторитету служби, виховання підростаючого покоління на славних традиціях пожежної охорони регіону. Через технічну унікальність та яскраву індивідуальність у музею чимало шанувальників.


Щороку тут буває понад 3 тис. відвідувачів, від дошкільнят до пенсіонерів. Своїми враженнями у книзі відгуків поділились гості з Нідерландів, Чехії, Австрії, Англії та США. Отримуючи Свідоцтво від заступника директора з науково-методичної роботи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Світлани Колесник, начальник Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк подякував за високу оцінку та висловлену довіру й запевнив присутній колектив краєзнавчого музею, що керівництво Управління й надалі сприятиме розвитку й удосконаленню виставки-музею.

Прес-служба Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!