Як не стати винуватцем пожежі рятувальники розповідали дітям

13.04.16, 14:00

Виховання у підростаючого покоління навичок безпечної життєдіяльності залишається першочерговим завданням працівників служби порятунку у процесі попередження надзвичайних подій. Робота з дітьми та молоддю передбачає багато різноманітних форм. Однією з них є проведення акцій «Запобігти. Врятувати. Допомогти» із залученням пожежно-рятувальної техніки.

Тож, вчора 12 квітня працівники Управління ДСНС в області провели такі акції для колективів загальноосвітніх шкіл обласного центру №31 та №13. Рятувальники розповіли школярам про основні причини пожеж (зокрема зараз на часі питання безпеки екосистем) та інших надзвичайних подій, про те, як не стати винуватцем виникнення НП, про способи порятунку та прийоми надання допомоги.
Учням доступно пояснили та продемонстрували на прикладі, як користуватись індивідуальними засобами захисту та як слід поводитися при виявленні сучасного вибухонебезпечного предмету чи боєприпасів часів минулих воєн. Фахівець групи піротехнічних робіт У ДСНС в області показав присутнім, якими можуть бути на вигляд вибухонебезпечні «знахідки». В ході заходу співробітники Служби порятунку також розповіли дітям про необхідність дотримання правил безпеки під час відпочинку біля водойм, а бійці чергового караулу показали, як вони працюють під час ліквідації наслідків пожежі та порятунку постраждалого.
Крім того, учні отримали нагоду познайомитись з оснащенням пожежного автомобіля, розпитати пожежних про їх роботу та приміряти бойовий одяг. Під час конкурсів змагались, хто влучніше поцілить пожежим рукавом у ціль. По завершенню зустрічі присутнім роздали листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.
У ДСНС у Кіровоградській областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ