На Хуторі Надія з'явиться міні-готель
28.07.15, 16:00
![фото Олени Карпенко](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004756/images/main/in-text-Хутор3.jpg)
фото Олени Карпенко
На території музею-заповідника “Хутір Надія” планують відкрити міні-готель. Про це під час виїзної наради під головуванням очільника ОДА Сергія Кузьменка повідомила співробітник музею Тетяна Кравченко, передає кореспондент Новин Кіровоградщини. В одному з приміщень нині проходять ремонті роботи. Саме у ньому облаштують невеличкий готель. Також на хуторі ремонтують “Батьківську хату”.
![Хутір Надія, фото - Олена Карпенко](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004756/images/19930/in-text-Хутор8.jpg)
Хутір Надія, фото - Олена Карпенко
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?