Максим Березкін: «Задача – перемагати у кожному матчі!»

23.07.15, 18:00

На прес-конференції, присвяченій старту «Зірки» в 25-му національному чемпіонаті України серед команд першої ліги, президент ФК «Зірка» Максим Березкін озвучив задачу, що ставить перед командою на сезон 2015-2016, пише "Гречка".

«Команда налаштовується по-бойовому. Задача – перемагати у кожному матчі, а за ходом сезону бачитимемо виходить це чи ні», - наголосив Максим Березкін. Також президент клубу відзначив, що вперше за той час, відколи він опікується «Зіркою», підготовка до міжсезоння відбулася так, як мала б бути – вдалося зберегти кістяк команди та провести повноцінні навчально-тренувальні збори. Під час прес-конференції були представлені новачки команди, з якими «Зірка» підписала контракти у міжсезоння - Олександра Деребчинського, Олексія Збуня та Ярему Каваціва. Серед новачків на представленні був відсутній лише Сергій Керножицький.

Анонс: Першу гру в сезоні 2015-2016 кіровоградська "Зірка" проведе 26 липня на домашньому полі проти ФК "Оболонь-Бровар". Початок матчу о 18:00. Читайте он-лайн програмку гри - дизайн та верстка - Андрій Флоренко.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…