Державтоінспекція Кіровоградщини долучилась до всеукраїнського Тижня Добрих Справ
З 12 по 19 квітня в Україні проходить Тиждень Добрих Справ, ініційований молодіжною організацією «Гілель». Мета цієї щорічної соціальної ініціативи — привернути увагу громадськості до тих, хто потребує допомоги, а також просто подякувати людям, яким у повсякденній метушні ми часто забуваємо сказати прості слова вдячності.
Протягом тижня всі ті, кому хотіли подякувати, отримуватимуть подарунки та сюрпризи від волонтерів молодіжного центру «Гілель» в найнесподіваніші для них моменти. Куратори проекту вважають, що таким чином ці люди зможуть відчути себе важливими і потрібними, а оточуючі стануть більш уважними та ввічливими.
Традиція проведення щорічного «Дня Добрих Справ» народилася в Ізраїлі в 2007 році з ініціативи організації «Руах Това». У 2010 році проект завдяки «Гілель» прийшов в Україну, де з 2013 року акція, що трансформувалася в «Тиждень Добрих Справ», проходить у дев’яти найбільших містах України.
13 квітня працівники Державтоінспекції Кіровоградщини спільно з учнями кіровоградських шкіл та представниками кіровоградського обласного благодійного общинного єврейського центру «Хесед Шломо» на площі Героїв Майдану в обласному центрі вирішили подякувати дисциплінованим водіям за безпечний дорожній рух, а також привернути увагу всіх інших громадян до дотримання правил, адже із сьогоднішнього дня на Кіровоградщині завершуються весняні шкільні канікули.
Безпеку дітей під час проведення профілактичного заходу забезпечували інспектори дорожньо-патрульної служби взводу ДПС відділення ДАІ з обслуговування м. Кіровограда.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?