Кіровоградка представить Україну на конкурсі у Лондоні
Сьогодні на базі факультету іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету імені Винниченка відбувся фінал Національного конкурсу з ораторського мистецтва, що
проводиться
Спілкою англійської мови Україні. Учасниками цього щорічного змагання можуть бути як учні шкіл, так і студенти, що вміють відстоювати свою позицію у дебатах та промовах англійською мовою.
Після запеклих дискусій, члени журі віддали перше місце - а значить і право представляти Україну на міжнародному конкурсі у Лондоні (Великобританія) цієї весни - кіровоградці Дарині Беззадіній. Друге місце заслужено отримала киянка Катерина Ільченко, а відзнаку за відданість конкурсу та приз від Андрія Табалова отримала також кіровоградка - Дарина Шевчук.
![Дарина Беззадіна](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004084/images/16413/in-text-10414579_1435886463365819_2865207858686450168_n.jpg)
![Момент дебатів - виступає Діана Майба](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004084/images/16414/in-text-11043368_794547020622596_5934606346452604833_o.jpg)
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?