Микола Кравченко: «Найближчі 5 років кіровоградці не побачать на сцені філармонії жодного російського артиста!»
«На найближчі п’ять років можемо гарантувати одне – жодного виконавця російської естради на нашій сцені ви не побачите. Політика – річ не передбачувана – між собою вони, можливо, ще сто разів перемиряться і поручкаються, але забути ті нісенітниці, що дозволяють собі промовляти на залу Валерія, Кобзон чи Газманов на раз-два не вдасться…» Ця неодноразово повторена і підкреслена інтонаційно репліка Миколи Кравченка, директора Кіровоградської обласної філармонії, задавала тон усій прес-конференції, скликаній ним напередодні відкриття ювілейного, 75-го, концертного сезону.
Артисти філармонії, будівля якої межує із корпусами, як виявилось, вже героїчної військової частини АО 680, не забувають підтримувати своїх оборонців не лише піснями з танцями, а й грошима. Колектив закладу відбув низку благодійних концертів, збори від яких передані родині загиблого майданівця Віктора Чміленка. Концертна програма «Ми з вами» теж доклала якусь частку до оборотів закупівлі військової амуніції та продовольства… Самі ж філармонійці із власних кишень пожертвували на армію 10 тисяч гривень, опісля витрачені на придбання невеличкої партії зимових бушлатів (20 штук) для бійців, котрі проходять курс посиленої військово-спортивної підготовки на полігоні в Канатово.
«Не буду хвалитися, але мій онук потяг із скарбнички 500 гривень, – резюмує пан Микола, – ми й гуманітарну збирали – все, можна сказати, - починаючи від пачок чаю з носками до наборів аптечок та ватних ковдр. Незабаром проводжатимемо в АТО й члена нашого великого колективу, Павла Тихонова (38 років). Працював слюсарем. Колись служив у морській піхоті – напевно знаєте, відтепер ця військова спеціалізація знову затребувана… І тих, що повернулися у ротацію, зустрічали. Бачили, як тайкома сльози смахували, коли Дьомін співав «Соколят», і як жваво вони реагували на появу наших молодих солісток. Зокрема, Світлани Пляки…»
текст і фото - Валентина Головань, сайт Акула-Медіа
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?