Унікальна виставка робіт клаптикового шитва Людмили Кривенко

28.04.14, 11:30

Нещодавно у Відділі мистецтв бібліотеки ім. Д. Чижевського, відбулось відкриття виставки майстрині клаптикового шитва Людмили Кривенко. Це унікальна виставка, на якій майстриня представила роботи у різних техніках – печворк, арт-квілт, клаптикове шитво та традиційна лялька-мотанка. Людмила Іванівна справжній художник, тільки от малює вона тканиною. Якщо розглядати панно здалеку, вони ніби намальовані, так вдало вона вміє передавати кольори, створювати півтіні, відображати реальність. На виставці представлено 30 панно, ляльки-мотанки, ковдри у техніці клаптикового шитва, та колекція сувенірних наперстків з різних частин світу.

На відкриття прийшли самі близькі люди, друзі та прихильники творчості Людмили Іванівни. Багато добрих слів пролунало з вуст кіровоградської майстрині Ірини Кудревич, яка є подругою та колегою, адже Ірина також працює у техніці клаптикового шитва. Пролунало гумористиче привітання дирегента кіровоградського муніципального хору Юрія Любовича, який високо цінує творчість пані Людмили. Не переказати все, що було сказано, і захопленню відвідувачів не було кінця. Ті, хто не мав можливості проголосити свою подяку особисто, залишав її у книзі відгуків, яка до речі зроблена майстринею також власноруч.

Для Людмили Іванівни підготували велику листівку, яку створювали під час відкриття виставки. Це велика хмара тегів, тільки одне слово міг написати кожен бажаючий про свої відчуття щодо виставки та творчості Людмили Іванівни. На великому аркуші паперу не залишилось вільного місця. Але жодним словом чи фото не передати того, що ви можете побачити власними очима. Тому запрошуємо вас відвідати виставку, тому що краси у такій кількості ви ще не бачили. А вона, як ви знаєте врятує світ.

Відділ мистецтв бібліотеки ім. Д. ЧижевськогоКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ