Триває арт-проект "Жінка очима мистецтва"

22.03.14, 12:00
Модель - Настя Бойко
Модель - Настя Бойко

"Жінка очима мистецтва" - це проект, що покликаний показати зовнішній прояв внутрішнього світу жінки за допомогою живих картин. В одну мить з'являється риса, емоція та настрій і через кілька хвилин зникає, адже живе мистецтво - миттєве, воно існує тут і зараз. Картинами на характерах ми спробуємо зловити ту саму мить.

Проект включає в себе 35 боді-арт робіт, 30 з яких будуть складати фотовиставку, ще 5 картин будуть представлені під час презентації у вигляді інсталяцій - дівчат з намальованими картинами, що створюватимуть певну сюжетну лінію та міні виставу, яка розкриватиме ідею проекту. Малюнок буде розміщений на спині моделі, можливе додавання певних елементів малюнку на обличчі. Аналогів такого проекту в Кіровограді ще не було! Він буде цікавий любителям мистецтва, жіночої краси, творчості :-)

Команда проекту: Ольга Макаревич: художниця. Студентка 4-го курсу, КДПУ ім. В. Винниченка. Малює вже понад 2 роки. За цей час встигла організувати дві персональні виставки. Також займається ілюструванням книг. Олег Шрамко: професійний фотограф. Оксана Варченко: візажист ОДТРК «Кіровоград». Зубова Анастасія: модель, співорганізатор. Презентація фотовиставки відбудеться в травні в галереї «Єлисаветград».
  • Модель - Настя Бойко
  • Модель - Настя Бойко
  • Модель - Настя Бойко

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!