Запропонуй свій захід до Дня міста
19.02.14, 12:00
![фото - http://ktmsh.at.ua](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/001875/images/main/in-text-79271221.jpg)
фото - http://ktmsh.at.ua
Організаційний комітет з підготовки та відзначення 260-ї річниці заснування міста Кіровограда повідомляє про формування проекту плану заходів з нагоди Дня міста.
На сайті Кіровоградської міської ради повідомляється: бажаючих взяти участь у святкових заходах просимо пропозиції щодо участі надсилати на електронну адресу org.mvk.kmr@mail.ru.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?