Новий рік для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів
Свято Нового року під назвою «Новорічна казка» - стало підсумковим етапом набутих досягнень вихованців Центру. Позитивні зміни відмічали, як батьки так і запрошені гості, серед яких були присутні священнослужителі Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці, голова громадської організації «Народна академія творчості» - Ельміра Небесна та інші.
Призи, іграшки, костюми та солодощі були подаровані дітям за допомоги спонсорів та просто добрих друзів закладу – Тетяни Лугінець (директора ательє «Стиль-Т»), Олександра Стадника (директора магазину «Фуршет»), Вадима Скубіліна (начальника ВК № 6), Ірини Костинської та Людмили Смірнової (педагогів міської станції юних технікив) та інших. Колектив Центру вітає усіх зі святом Нового року та бажає здійснення всіх мрій та побажань!
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?