Молодіжний чемпіон області з «Ерудит-квартету» виграла команда «Песец»

16.12.13, 15:42

У неділю, 15-го грудня, відбувся молодіжний чемпіонат області з «Ерудит-квартету» серед молоді. Ведучим турніру виступив Андрій Флоренко, редактором - Валерій Кизименко.

Всього на турнір зареєструвалося чотири команди: «Песец», «Делириум», «Нірвана» та «Brainstorm». Оскільки команд було не дуже багато, то груповий етап проходив у чотири кола, після яких до фіналу потрапило три команди з найкращими результатами.

Груповий раунд пройшов під "диктовку" команди «Делириум», яка дуже впевнено виграла усі чотири бої, та вишла до фіналу у якості фаворита. Друге місце зайняв «Песец», третє та четверте «Нірвана» та «Brainstorm».

Таблиця групового раунду:

місцекомандабали
1Делириум16
2Песец10
3Нірвана8,5
4Brainstorm5,5
Фінальний бій виявився досить несподіваним відносно групового. «Делириум» можливо вже бачив себе на першому місці та розлабився. Цим скористався «Песец», який зумів зібратися на останній бій.

Перед фінальною темою відрив команди «Песец» був 370 очок від другого місця (-10), таким чином «Песец» отримав чергову перемогу у молодіжному "Квартеті". Друге місце здобув «Делириум», бронзові нагороди отримала «Нірвана».

Фінальний бій:

  • Песец +290
  • Делириум +20
  • Нірвана -10

Текст - Олександр Тарасенко, фото- Люся Гевко
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…