Незабаром у Кіровограді буде новий храм

02.10.13, 9:00
архієпископ Іоасаф
архієпископ Іоасаф

У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту Янгола-охоронця.

- Ми живемо усім миром – громада, церква та влада, та не повинні забувати про найголовніше у людині – її душу та духовність, - відзначив голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, звертаючись до вірян, які прийшли на закладку капсули, – Це не перший храм, який ми будуємо на Кіровоградщині, і не останній, влада й надалі надаватиме церкві максимальну підтримку, незалежно від конфесійної належності, – запевнив він.


Після молитви, яку провів архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, у фундамент церкви було закладено капсулу з інформацією про дату закладки Храму, та підписами присутніх на закладці - архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка, Кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса та почесного громадянина Кіровограда, який бере активну участь у будівництві, Євгена Бахмача.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!