Досі не купалися? Тоді вам у "Казанок"

02.07.13, 8:11
фото - http://tusovka.kr.ua
фото - http://tusovka.kr.ua

Пам'ятаєте, як у відомій казці - щоб стати молодим та симпатичним, герой казки «Коньок-Горбунок» мав скупатися в казанку. Поблизу Кіровограда є база «Золотий Карась», де теж купають у казанку, а от у самому місті на пляжі є ще й шинок «Казанок».

Власне, кілька років тому частину популярного пляжу, що на Новомиколаївці у Кіровограді, взяли в оренду. Тим кіровоградцям, хто відтоді так і не побував на пляжі, пропонуємо невеликий фоторепортаж. Там все суттєво змінилося. Як бачите, пляж тепер огороджено, тут є лежаки, тенти, а на окремій ділянці – будиночки із меблями та доріжки поміж зеленого газону. На пляжу діє шинок «Казанок», де жарять смачний шашлик, а також пропонують інші страви та алкогольні і безалкогольні напої.

За словами адміністрації закладу, на території пляжу проводяться і вечірки, і весілля, і корпоративні свята. Наразі, до речі, річка Інгул у районі Новомиколаївського пляжу не має того неприємного запаху, який відчувається нижче по течії, тож - приїздіть, відпочивайте!
  • фото - tusovka.kr.ua
  • фото - tusovka.kr.ua
  • фото - tusovka.kr.ua
  • фото - tusovka.kr.ua
  • фото - tusovka.kr.ua
  • фото - tusovka.kr.ua

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок