​Пітчинг бізнес-ідей молоді

29 апр. 2026 г.
29 апр. 2026 г.

У середу, 29 квітня о 11:00 у місті Кропивницький відбудеться Пітчинг бізнесових ідей молоді. Захід проходить у межах соціально важливого молодіжного проєкту «Креативна лабораторія ремесел та цифрових навичок», який реалізується громадською організацією «Турбота» у партнерстві із Ліцеєм сфери послуг і торгівлі.

Під час пітчингу учасники та учасниці будуть презентувати власні бізнес-ідеї, створені на перетині традиційних ремесел і сучасних цифрових інструментів. Це унікальна можливість побачити, як молодь трансформує свої навички у реальні підприємницькі ініціативи.

Проєкт спрямований на підтримку молоді віком 15–20 років, зокрема з вразливих категорій, та допомагає їй здобути практичні знання у сферах ремесел, підприємництва, цифрової грамотності й самореалізації.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до події та підтримати молодь! Реєструйтеся ось тут, будь ласка - https://forms.gle/5qasoVW4EmcHk2nx5

Про місце проведення Пітчингу буде повідомлено тим, хто зареєструється.

****

Проєкт реалізується за підтримки ГО “Десяте Квітня” @desyatekvitnya та Гуманітарного фонду для України (UHF). Зміст цієї публікації є виключно відповідальністю ГО «Турбота» і не обов’язково відображає позицію партнерів.



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина О.«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і за нею». Історія родини більшовички з Кременчука
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не забували і цінували, звичні для нас сьогодні речі.
Людмила М.​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо стереотипи
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила М.Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу ​
Приємно, що стільки вірних відповідей!