Дводенний тренінг з подолання емоційного вигорання
Ми всі зараз живемо у стані стресу, тривоги, що збільшує напругу психологічного стану і викликає емоційне вигоряння.
Особливо схильними до вигорання на роботі є люди, які працюють в сфері «людина- людина», тобто ті, чия робота пов’язана з постійниим спілкуванням. Це лікарі, педагоги, психологи, соціальні працівники, волонтери, менеджери, керівники різних сфер та інші. Необхідність постійно бути на зв’язку, вислуховувати інших і говорити самому, стежити за важливими новинами, давати вказівки підлеглим або навпаки виконувати доручення керівництва, намагатися виправдати чиїсь очікування, перевершити конкурентів, продемонструвати хороші показники — все це призводить до того, що в якийсь момент у людини просто «сідають батарейки».
Чим емоцйійне вигорання відрізняється від перевтоми? Коли ви просто втомилися, то можете привести себе в норму за кілька днів. Досить просто виспатися, провести вихідні з вимкненим телефоном, щоб відпочити від постійних дзвінків, переключитися на хорошу книгу, сходити в спортзал або прийняти гарячу ванну, і ось, ви знову сповнені сил і енергії.
Якщо у вас емоційне вигорання, його не позбутися просто так. Більш того, з часом все тільки погіршується. Нервове напруження і стреси призводять до погіршення сну, підвищена дратівливість провокує конфліктні ситуації на роботі, негаразди в професійній сфері відбиваються на сім’ї та особистих стосунках.
Як же допомогти собі? Як подолати цей стан? Разом з вами будемо віднаходити техніки з подолання емоційного вигорання!
Запрошуємо вас на дводенний тренінг з ПОДОЛАННЯ ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРЯННЯ!
Тренерка: психологиня Ольга Приходько
КОЛИ? 20-21 січня
ДЕ?: Гуманітарний Хаб "Вік щастя"
АДРЕСА: вул. Євгена Чикаленка 1А, офіс 114
Щоб потрапити потрібно зареєструватись ось тут: https://cutt.ly/w2xOyzx
Організатори забезпечують харчуванням під час тренінгу!
Проєкт впроваджується Громадською організацією "Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік Щастя" у рамках проєкту ПРООН “ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни” за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС)
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?