Endorphin Run онлайн забіг

30.05.2020
30.05.2020

2020 вражає непередбачуваністю. Задоволення від завершеної пробіжки є незмінним у всі часи. Чи бували у вас такі думки? Півмарафон у 5 кіл - нудно! Старт о 09.00 - хто ненавидить сон? Старт о 11.00 - я ж розтану під цим пекельним cонцем! Чому знов шосе, а де красиві гори-полонини? Трейл, а де асфальт та музика, чому знову місимо болото і ковтаємо пил? Знайомо? Скільки бігунів - стільки уявлень про ідеальний забіг! Ми вас розуміємо. Нарешті, тільки ви і ніхто крім вас не вирішує, о котрій стартувати та яким маршрутом бігти.


Додай собі ендорфінчиків - зареєструйся на Endorphin Run 2020 та гарантовано отримай порцію гормонів щастя! Виходь на дистанцію, фінішуй і ти відчуєш незбагненний підйом духу і прилив сил, відчуття, що тобі під силу все не змусить себе довго чекати.

Унікальна медаль у формі елемента молекули ендорфіну завжди нагадуватиме про так звану “ейфорію бігуна” і мотивуватиме до нових бігових пригод. Онлайн диплом з результатом стане предметом гордості та джерелом приємних спогадів на багато років.
А тепер до справи: Дистанціїї: 2 км, 5 км, 10 км, 21 км і звісно він - Пан Марафон 42 км.)

Дата: 30.05-31.05 2020 року
Детальні умови участі читай при реєстрації http://kr.halfmarathon.tilda.ws/endorphinrun/#rec191910275.
Онлайн-забіги об'єднують людей з усього світу, біжимо щоб вдосконалюватися, розважатися і бути частиною крутої спільноти непосидючих.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Надежда .​Серебряное озеро (Скала)
Добрый вечер возможно ли снять дом или комнату рядом с озером
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту