Презентація книги "Звіяні вітром бездержавності" від авторки

18.02.2020
18.02.2020

Історична проза нині, один з найпопулярніших жанрів сучасної літератури: долі людей і країн в декораціях тих чи інших епох закономірно цікавлять українських читачів. З 2017 року видавництво Видавництво «Темпора» та медіа-проєкт Літакцент спільно проводять конкурс історичного оповідання "ProМинуле" для авторів, що пишуть на історичну тематику та читачів, які цікавляться минулим.


"Звіяні вітром бездержавності" - це 16 оповідань про те, ким були і чим жили представники української еліти у ХІХ столітті. Книжка містить тексти, що ввійшли до "короткого списку" Другого конкурсу історичного оповідання "ProМинуле", а Nataliia Smirnova - одна з його переможниць.

Про непрості життєві сюжети української еліти, в антуражі Києва і Харкова, Полтави і Мінська, Гурзуфу і Качанівки ХІХ століття; про специфіку написання короткої прози та про інші твори Наталії Смірнової поговоримо у "Книгарні Є" у вівторок, 18 лютого о 18:00. Приходьте обов"язково! Вхід вільний. Модерує Андрій Домаранський (Andrii Domaranskyi).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…
Вікторія .​Отельный комплекс "Государь" и кафе-ресторан "Розмарин"
О, дякуємо, Влад! Нам це фото свого часу надали як історичне фото будівлі. Виправимо!
Вікторія .Ресторан «Paradise»
Денисе, це каталог, а не сайт ресторану "Парадіз". Найкраще вам туди зателефонувати