Тренінг "Генерали переговорів – стратегії укладення вигідних угод"

16.02.2020
16.02.2020
Креативний простір KOWO
Кіровоград, провулок Василівський, 10

У неділю, 16 лютого, з 12.00 до 17.30 в Креативному IT-просторі KOWO відбудеться тренінг „Генерали переговорів – стратегії укладення вигідних угод”. Це черговий тренінг із циклу „Школа співробітництва”. Організатор: ГО „Центр громадянської дипломатії” (м. Кропивницький).

Мистецтво переговорів – це здебільшого не про те, що і як говорити за „столом” переговорів, це про те, як діяти поза „столом”!

Теми тренінгу: (практику включено! :)) – класичні моделі переговорів, розроблені гарвардськими дослідниками Р. Фішером, У. Юрі, Б. Паттоном, а також Д. Лексом і Д. Себеніусом; – складання „Плану наступу” – гра з детальної підготовки до переговорів за системою Гарвардської школи бізнесу; – тактичні прийоми у переговорах та подолання „брудних трюків” іншої сторони та ще багато цікавого!

+ Долай перепони на шляху до угоди! + Створюй надійність! + Співпрацюй довше! + Заробляй більше!

Спікери: Василь Левицький – журналіст, письменник, співзасновник "Центру громадянської дипломатії"; Ігор Чорний – педагог, співзасновник і координатор "Центру громадянської дипломатії". Орг. внесок: 50 грн. на чай-каву і солодощі, а також канц. товари. Але хто не хоче користуватися закупленими ручками та зошитами, пити каву на перервах, може орг. внесок не платити. А просто може брати участь на рівних із іншими.

Детальна інформація та реєстрація на захід: https://www.facebook.com/events/1073137789713136, або (099) 66–55–964 (Ігор).

Адреса проведення тренінгу: М. Кропивницький, пров. Василівський, 10, 5-ий поверх, Креативний ІТ-простір KOWO.

Бій виграється ще до його початку! ;)Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…
Ольга .Система замовлень і доставки Mister. Am
Добрый день! Мы сеть супермаркетов и хотим предложить интересные условия сотрудничеста. Есть ли ваш e-mail либо…
Andy R.Ночной клуб "Fusion Club"
Клуб фуфло. Накурено и воняет. Самый вонючий клуб в городе. Охрана быдло голодное на деньги