Спектакль «Поневолення любов'ю»

11.12.2019
11.12.2019
Областная филармония
Кировоград, ул. Орджоникидзе, 8

9 листопада о 19.00 в залі обласної філармонії - довгоочікувана постановка за романами-бестселерів Анни Богінскої "Жити Життя" і "Гріх Прощення".

Вистава "Поневолення любов'ю" - квінтесенція почуттів і знань.

Процвітаюча бізнесвумен, приходить на прийом до лікаря. Несподівано для себе вона закохується в нього, незважаючи на нещодавно пережиту особисту трагедію - смерть чоловіка.

Порушуючи свої правила, вона, вперше в житті, сама запрошує його на побачення. Між героїнею і доктором починається дивний роман, під час якого вона розуміє, що її почуття до нього - результат застосування технологій НЛП.

А об'єкт її зітхань підступний пікапер-маніпулятор для якого їх відносини чергова гра, в якій він звик бути переможцем. Героїня приймає рішення стати переможницею в цій грі.

Ти думаєш: «Мене не проведеш!», - а що, якщо зараз він дивиться Тобі в очі? Любов або Маніпуляція? Ідеальний Чоловік або Професійний Маніпулятор? Щаслива Жінка або Слухняна Лялька в руках Гравця?

Богинская змінила уявлення про поняття «жіночий роман». Хто знає, може після цього спектаклю, ти зміниш своє сприйняття поняття «гра»: в житті і на сцені, в романі / виставі і в реальності.

«Жити життя» - це роман-тренінг про маніпуляції, що поєднує в собі захоплюючий сюжет і знання.

Спектакль «Поневолення любов'ю» - історія, яка змінить твоє життя назавжди!

Квитки можна купити за посиланнямКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?
Вікторія .База відпочинку “На гачок”
Відпочивали на базі сьогодні - 01.07.2020 - класний пляж! Ми приїхали біля 8.30 ранку, нас без проблем пустили (вхід на…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
А у них (у зоопарка) є свій сайт? Дайте посилання, будь ласка.