Джеронімо

14 апр. 2019 г.

«Артхаус Трафік»у рамках фестивалю «Французька весна в Україні» представляє добірку нових музичних фільмів. Кіноклубний фестиваль триватиме з 14 квітня до 5 травня 2019 року у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського за адресою: м.Кропивницький, вул. В.Перспективна, 24.

14 квітня о 15.00 можна буде подивитись стрічку ДЖЕРОНІМО / GERONIMO

Країна: Франція, 2014

Хронометраж: 107 хв.

Жанр: музична драма

Режисер: Тоні Гатліф

У ролях: Селін Саллетт, Рашид Юсеф

Джеронімо – молода соціальна працівниця, яка опікується підлітками кварталу Сен-П'єр. Ситуація загострюється, коли турецька дівчинка тікає зі свого весілля до коханого, молодого рома. Їхнявтеча призводить до сплеску ворожнечі.



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина О.«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і за нею». Історія родини більшовички з Кременчука
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не забували і цінували, звичні для нас сьогодні речі.
Людмила М.​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо стереотипи
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила М.Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу ​
Приємно, що стільки вірних відповідей!