Юркеш у Кропивницькому

01.11.2018
01.11.2018
Ресторан «Paradise»
Кировоград, ул. Героев Сталинграда, 28г

Чи будуть гітари розбиті? Гурт Yurcash готує виступ у Кропивницькому.
Першого листопада, в одному із культових ресторанів Кропивницького «Парадіз» гурт Yurcash покаже потужний панк-рок, оригінальний фольк, і музичну сатиру, від якої ламаються будь-які стереотипи. Суперфіналісти восьмого сезону «Х-фактор», епатажний гурт Yurcash підготував для глядачів музичні сюрпризи на різний смак: від символу романтики 90х «Я йду» до сучасної бунтарської «Стоп», від кавер-версії запальної «Ламбади» до всіма любимої «Тюльпани в ЦеЛафані». Давні пісні, що вже стали класикою, і нові, які задають свіжі музичні течії. Ця музика буде до смаку, тим, хто не любить а ні музичних, а ні життєвих обмежень!

«У кожному жарті є доля жарту». Та, знаючи Юрка Юрченка, важко спрогнозувати – жарт це, чи перший прощальний тур таки може стати останнім… Тому поспішайте насолодитись гуртом, який сьогодні дійсно є на піку своєї форми! Ласкаво просимо у неймовірний, непередбачуваний та цілковито божевільний світ Музики гурту “Yurcash"!!!
Культовий герой-романтик 90-х, сьогодні ж, епатажний і непередбачуваний Юрко Юрченко разом із командою однодумців, панк-рок гуртом Yurcash готується вражати українські міста потужним драйвом!
Оголені почуття і безкомпромісний норов – це гурт Yurcash. Супер-фіналісти найвідомішого талант-шоу України «Х фактор», музиканти, що вразили суддів професійністю та незабутнім шоу!
Сьогодні музика гурту Yurcash – це потужний панк-рок, експериментальний гумор і сатира. Це шлях проти системи, задля нового усвідомлення.
Юрко Юрченко «Юркеш» — вокал, іоніка, акустична гітара, Юрій Захарчук «RAFF» — барабани, Юрій Кондратюк «Kondrat» — гітара, Артур Макеєв «Archibald» — бас-гітара.

Вартість: 250-300-350грн. Квитки за тел. 0668199576Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…