​Тиха музика - від серця до серця, від душі до душі!

28.07.2021
28.07.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Кропивницький Гончаренко центр презентує музичний проект від гурту "Анатомія стихій" - у середу, 28 липня о 18.00 - "Тиха музика - від серця до серця, від душі до душі".


Концерт відбудеться на даху Гончаренко центру, і перед глядачами та глядачками виступатимуть Володимир Лобач, Олексій Іванов та Руслан Дороганич.

Щоб потрапити на концерт, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/JmDH615 - і чекайте на дзвінок-запрошення від адміністраторки центру напередодні, 26-27 липня, бо кількість місць на даху обмежена!

Хто отримає запрошення, будь ласка, приносьте з собою пледи та ковдрочки, щоб зручно і тепло сісти на дерев'яному даху. Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні, але донати (благодійні внески) на користь музикантів вітаються.

Слідкуйте за гуртом в Інстаграмі: "Anatomy of Elements" https://t.me/anatomyofelements та підписуйтесь на "Анатомію стихій" у Телеграмі: https://instagram.com/anatomyofelements

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…